İletişim/Contact

Kategori: Uncategorised Perşembe, 04 May 2017 tarihinde yayınlandı. Super User tarafından yazıldı.

HEALTH AND FITNESS FOR HEALTHY FUTURE

PARTNERS

1-TURKEY - Tevfik Ileri Imam Hatip Ortaokulu (SAMSUN) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

2-ITALY - Istituto Comprensivo 1 (Vasto) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

3-POLAND - Gimnazjum nr 2 im. Janusza Korczaka w Rzeszowie (Rzeszów) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

4-GERMANY - Deutsche Schule (Bratislava) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

5- SPAIN - AVE MARIA VARADERO   (El Varadero, MOTRIL) Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.

 

 

 

1.TURKEY

Tevfik İLERİ İmam Hatip Ortaokulu

  WEB :  http://tevfikileriimamhatip.meb.k12.tr
  Telefon : 03624389817
  Belgegeçer/fax : 03624389817
  Adres : Recep Tayyip Erdoğan Bulvarı Cumhuriyet Mahallesi No24/26 Atakum/SAMSUN
ATAKUM-MERKEZ
TRAMVAY-DOLMUŞ -OTOBÜS
  Eposta/E-Mail: Bu e-Posta adresi istenmeyen posta engelleyicileri tarafından korunuyor. Görüntülemek için JavaScript etkinleştirilmelidir.
Gösterim: 519